Kontaktujte nás: +42 (0) 776 889 589 | info@cyklojizerky.info

Fatbike půjčovny - Cyklojizerky.info - Výhody pro Vás

HLAVNÍ PARTNER CYKLOJIZERKY PRO SEZONU 2019/2020 

EUROBIKE

tps://www.eurobike-praha.cz/

CZE

Dopřejte si nevšední zážitek z jízdy na kole! Tlusťoch, Snowbike, nebo správně Fatbike - vás vždy pobaví. Fatbike půjčovna je pro vás připravena v Harrachově, Špindlerově Mlýně, Albrechticích v Jizerských horách. Jízda na sněhu a nebo na suchu je na fatbiku vždy jiná. Fatbike je prostě kolo, které vám ještě chybí ve sbírce. Díky spolupráci se Specialized Concept Store VeloCentrum Pardubice a Hradec Králové si můžete vychutnat jízdu na kole Specialized Fatboy.

Pokud chcete využít průvodce, absolvovat skupinový výlet, noční fatbike výlet (Fatbike Night Ride)  a zapůjčit si kola, nebo rovnou zařídit akci na míru - neváhejte nás kontaktovat. Spolupracujeme s profesionály z oborů pořádání akcí, hudebních produkcí, teambulidingů a sportu a jsme schopni vyhovět i nevšedním požadavkům.

Výhody a slevy od našich partnerů - každý zákazník půjčoven a návštěvník webu cyklojizerky.info má možnost využít slev a výhod připravených od našich partnerů.

CykloJizerky

 

Fatbike rent - Cyklojizerky.info - Advantage for You

ENG

New enjoyment for you in Czech mountains! Enjoy new and special experience of riding a bike! Fatbike or Snowbike, The Fat man - will always entertain you. Fatbike rental in Czech republic - Krkonose and Jizerske mountains - Harrachov, Špindlerův Mlýn, Albrechtice v Jizerských horách. Riding on snow, sand, mud, gravel or tarmac is always different on fatbike – it´s pure FUN! Fatbike is simply a bike that you still lack in the collection. Thanks to cooperation with the Specialized Concept Store VeloCentrum Pardubice and Hradec Kralove you can enjoy fatbike rides on Specialized Fatboy.

Another services of cyklojizerky.info: Fatbike guides, Fatbike group trips, Fatbike Night Rides , or event management on your demand - do not hesitate to contact us on our email. We cooperate with professionals from the fields of events, musical productions, teambuilding and sport and we are able to meet also unusual requirements.

Benefits and discounts from our partners - each rental customer and site visitor has the opportunity to use cyklojizerky.info discounts and benefits prepared by our partners – see below.

CykloJizerky

 

 

Výhody a slevy pro návštěvníky webu a zákazníky půjčoven / Advantages and discounts offered by our partners - see below:

 

 

SLEVA / DISCOUNT  - 20%  - SKI RENT & SCHOOL

(HESLO/PASSWORD : FATRACER, UVEĎTE PŘI ZÁPŮJČCE)

SLEVA / DISCOUNT -  10% E-SHOP

(HESLO / PASSWORD: FATRACER, ZADEJTE HESLO DO POZNÁMKY PŘI NÁKUPU)

 

VÝHODA PRO VÁS / ADVANTAGE FOR YOU>>

 

CZIN.eu

TOPlist